dimka34 (dimka34) wrote,
dimka34
dimka34

Подайте, Христа ради...

Оригинал взят у mikle1 в Подайте, Христа ради...
Это письмо отчаяния прислал нардепу, кандидаты в президенты. пассивномуу гоиосексуалисту, лидеру Республиканской партии и просто убийцу Олегу Ляшко рядовой бандеровец из рядов доблестных вооруженных сил Руины-украины.

Vova Mishankevich: "Доброго Вечора. Ми зараз у Костополі у Рівному на Полігоні. завтра на Схід кудась у гарячу точку. Ми вже місяць і один день як Солдати і нам заплатили по 300 Грн. а мали платити по 2500 із половиною Тисячі гривень. Мене цікавить де ті гроші як збирали на Армію ? ? ?

Ми даже не маємо на сігарети і харчуємося самі хто що має і хто що передав із дому. Я прошу всіх не байдужих давати гроші - харчі тільки солдатам на руки або на карточки банку переводити Солдатам. Мій рахунок у Банку 5211537354277324

Хто може перевідь по пару гривень на мій рахунок для нас Солдат. Нас тута 4 Вагони і 300 Солдат - ми будемо вам дуже вдячні. Бо серйозно це дуже обідно що люди скідали гроші но Солдатам нема нічого. Одна кругом корупція.

Шкода що самі гробують наших Солдатів - ми зараз у вагонах спимо і не знаємо де будемо імено завтра. Дуже всім Дякую Не байдужим людям - Слава Героям".

Я лишь расставил знаки препинания, чтобы можно было прочесть с горем пополам письмо малограмотного западенца. Суть понятна и без перевода. Денег не заплатили - обманули. Не кормят, держат, как скот - в вагонах. Курить нечего, жрать хочется, воевать - нет. Пришлите денег - слава украине! Рейтинг блогов


Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments